INDIVIDUÁLNE PORADENSTVO

Dohodnite

si konzultáciu

Obľúbené témy na konzultáciu

AKO SI
VYTVORIŤ RENTU

Chcete získať pravidelný príjem z investovaných peňazí?

AKO ZAČAŤ INVESTOVAŤ?

Plánujete investovať - avšak chcete sa vyhnúť metóde pokus - omyl? Využite rokmi osvedčený systém.

ETF - EXCHANGE TRADED FUND

Ako si vybrať z viac ako 8552 ETF fondov, ktoré sú na trhu dostupné?

DLHODOBÁ
STAROSTLIVOSŤ

Uprednostňujete dlhodobú spoluprácu?

Dušan Šulov

Privátny poradca na investície

s 24 ročnými skúsenosťami

Skúsenosti, nielen s investovaním, som získaval viac ako 24 rokov. Investíciám sa venujem od roku 1999 a podávam svoje znalosti a skúsenosti klientom, ktorí hľadajú dôveryhodný zdroj informácií a zrozumiteľne navrhnuté overené investičné produkty.

Pracoval som ako osobný a privátny bankár, neskôr aj ako špecialista pre asset under management (špecialista na aktíva pod správou, ako sú podielové fondy, cenné papiere, všetky druhy depozitných vkladov, atď.) alebo aj ako regionálny riaditeľ.

Mám skúsenosti takmer so všetkými možnosťami, ako správne investovať. Každý mesiac pomôžem svojim klientom umiestniť a investovať v priemere viac ako 300.000 - 400.000 eur.

Za poslených viac ako päť rokov patrím ku najoceňovanejším investičným poradcom na Slovensku. Najväčším mojim ocenením je však to, že mi existujúci klienti vidia, ako dobre je o nich a ich peniaze postarané.

Skúsenosti mojich klientov

Povedali o mne

Po uplynutí horizontu mi investícia priniesla očakávaný výnos, a to v rozsahu ako mi pán Šulov avizoval. Okrem toho som sa opätovne utvrdil o skutočnej profesionalite, jeho korektnosti a skvelých schopnostiach v oblasti finančného investovania. Viem, že sa môžem na neho s dôverou kedykoľvek obrátiť, mojej rodine i známym bez zaváhania odporučím využiť jeho služby.
JUDR. I. M.
V skratke, navrhol mi na mieru šitý balíček investičných produktov, s ohľadom na ich bezpečnosť, časové trvanie a samozrejme zaujímavý výhon. Váhavým a menej skúseným "investorom" doporučujem využiť jeho bohaté skúsenosti, zodpovedný prístup a ochotu.
Peter V,podnikateľ
Našiel som stránku www.specialistanainevstovanie.sk. Na p. Šulova som čítal dobré referencie spokojných klientov, na základe ktorých som sa ho rozhodol kontaktovať. Poradil nám najlepšie investície s lepším zhodnotením, ako sme využívali pred tým.
Peter J.podnikateľ
Chcel som svoje úspory uložiť na dlhšie obdobie ako 10 rokov a mať väčší výnos, ako j e 0,5% v banke. Vôbec som nevedel, ako funguje obchod s cennými papiermi. Teraz už mám, vďaka nemu, prvé skúsenosti s touto formou investovania. Získal som jednoznačne väčší výnos ako na terminovanom účte v banke.
Peter Š.
" Veľmi sa mi páči ako konzultujete veci s klientom a logický ich vysvetlíte. Priznám sa, nikde som sa s tým nestretol.. "
Milan S.majiteľ nadnárodnej spoločnosti
Jeho prístup je sympatický, vie o čom hovorí - čo je základ, tak aj podmienky sú úplne jasné a logické.
Michal Kpodnikateľ

Čo získate?

NESTRANNOSŤ A FÉROVÉ PODMIENKY

Váš zisk je na 1. mieste. Nezastupujem žiadnu banku, ani investičnú spoločnosť, ale hájim investičné ciele svojich klientov za presne a vopred dohodnutých podmienok.

PENIAZE INVESTOVANÉ A CHRÁNENÉ

Bez riskovania a špekulácií. Používam overený systém a stratégie, ktoré vám zabezpečujú dlhodobé a udržateľné zhodnotenie.

DOKONALÝ PREHĽAD A KONTROLA

Rozumieme investovaniu a všetko vám nastavím tak, aby ste boli chránení, keď to potrebujete.

DISKRÉTNOSŤ

Nájdete priestor, kde sa môžete slobodne rozprávať o svojom majetku, plánoch, ale aj obavách. Dobre tomu rozumiem a všetky informácie ostávajú v bezpečí.

Ako to prebieha?

Necháte mi svoj telefonický kontakt

Oboznámim vás s konkrétnymi možnosťami

Odpoviem na všetky vaše otázky

Rozhodnete sa, či si želáte pokračovať s výberom konkrétnej možnosti