Pomáham klientom vybarať investície, ktoré zarábajú.

Volám sa

Dušan ŠULOV

a ako špecialista na investovanie radím, ako investovať a bezpečne zhodnotiť vaše úspory aj bez pomoci bánk, v ktorých som predtým strávil viac ako 8 rokov života. 

Viem, kde sa oplatí aj kde sa neoplatí investovať, čo funguje a poradím vám aj tie, na ktoré by ste mali radšej zabudnúť ak chcete reálny výnos a popri tom aj kľudne spať. 

Za svoju prácu som získal mnoho ocenení. Avšak najväčším ocenením pre mňa je to, že mi moji existujúci klienti nevolajú. A to preto, že vidia, ako dobre je o nich a ich peniaze postarané.

So svojimi klientami zdieľam len najlepšie a časom preverené investičné služby, ako lepšie zhodnotiť jednorázové vklady a pravidelné sporenia formou kvalitného investovania. Každý rok pomôžem svojim klientom umiestniť a investovať viac ako 2,2 mil.eur.

"Poznám Dušana ako nielen excelentného predajcu, ale aj ako poradcu, ktorému išlo vždy o klienta a klientov benefit a ktorý mi vedel aj komplikované veci veľmi dobre vysvetliť bez toho, aby mal skrytú agendu. Ešte počas pôsobenia v banke mi sprostredkoval niekoľko naozaj zaujímavých produktov, na ktorých som dlhé roky nemusel meniť nič. Raz ma informáciami, ktoré si z vlastnej iniciatívy overoval a odkonzultoval s kolegami doslova v poslednej chvíli "zachránil" od uzatvorenia mega nevýhodnej investície. Vďaka."
Juraj Bobulaprofesionálny prekladateľ

Z môjho súkromia.

Mám krásnu a veľkú rodinu, ktorá ma potrebuje. Sme kresťania a s manželkou máme päť detí. Kvôli rodine  som veľmi vážne hľadal vyváženosť medzi pracovným a súkromným životom. To mi práca vo veľkých bankách, kde som pred tým pracoval, neumožňovala.

To boli teda prvé dôvody, prečo som sa rozhodol po odchode z bankovníctva pokračovať ako privátny poradca – špecialista na investovanie.

Aké mám skúsenosti?

Rozhodol sa využiť svoje bohaté predchádzajúce skúsenosti, ktoré som získaval viac ako 20 rokov.

Pracoval som ako osobný a privátny bankár, neskôr aj ako špecialista pre asset under managemennt (špecialista na aktíva pod správou, ako sú podielové fondy, cenné papiere, všetky druhy depozitných vkladov, atď.) alebo aj ako regionálny riaditeľ vo veľkej poisťovni.

Poznám a mám skúsenosti takmer so všetkými možnosťami, ako správne investovať.

Na internete som hľadal možnosti bezpečne investovať v dlhodobom horizonte jednorazovo doterajšie úspory, ale i pravidelne " šetriť " menšie čiastky s istou mierou rizika a očakávania rozumného výnosu. Investičné služby širokej škály ponúka veľa bánk a investičných skupín, mňa zaujala priamosť, logika, dlhodobé skúsenosti a ústretovosť špecialistu na investovanie pána Šulova, ktorý mi veľmi dobre doplnil mozaiku kusých, čiastkových informácií z bežne dostupných médií. V skratke, navrhol mi na mieru šitý balíček investičných produktov s ohľadom na ich bezpečnosť, časové trvanie a samozrejme zaujímavý výnos.Váhavým a menej skúseným " investorom " doporučujem využiť jeho bohaté skúsenosti, zodpovedný prístup a ochotu
Peter V.podnikateľ

 

 • Vždy som patril medzi najúspešnejších bankárov v investovaní.
 • Keď sa konali investičné súťaže, pravidelne som sa umiestňoval medzi najlepšími.
 • Prednášal som o investíciách na niekoľkých fórach pre klientov a obchodníkov.
 • Radil som tímom privátnych poradcov, ako pomôcť klientom s investovaním.

 

Dlhoročná spolupráca s p.Šulovom ma znovu a znovu presviedča o jeho profesionalite a autenticite; a hoci to možno bude znieť ako klišé, dodám ešte, že ak s ním aj vy nadviažete spoluprácu, jeho odborný a ľudský prístup vás utvrdí v poznaní, že váš úžitok je preňho dôležitejší ako jeho vlastný benefit. Dušan, vďaka!
E.StupkaArchitekt

Prečo využiť moje služby?

 

 • Aj zložité informácie dokážem podať veľmi jednoducho. Chcem, aby moji klienti jednoducho porozumeli, ako môžu ich peniaze pracovať pre nich samých, prečo by mali využiť to, čo im odporúčam a aký úžitok im to prinesie.
 • Spoľahlivý a čestný prístup: nikdy neporadím finančnú službu len preto, že môžem za to získať vyššiu odmenu. Čestnosť je pre mňa najdôležitejšia hodnota.
 • Neradím klientom ako rýchlo zbohatnúť obchodovaním na burze. Neporadím vám s Forexom a podobnými nástrojmi, kde štatisticky viac ako 90% klientov príchádza o peniaze.
 • Overená kvalita. Radím len to, čo funguje. Pracujem s overenými a vysokokvalitnými finančnými službami od renomovaných spoločností prinášajúcimi pre klientov trvalý rast hodnoty majetku.

 

Pozrite si referencie mojich klientov>>>

Aké výsledky vám to prinesie?

 

 • Vaše peniaze budú ochránené pred znehodnotením infláciou. Inflácia každoročne znižuje hodnotu finančných prostriedkov.
 • Budete mať vyššie výnosy. Keby váš výnos bol len o 3-6% ročne vyšší ako máte teraz, koľko by ste tým získali navyše po dobu niekoľkých rokov?
 • Budete využívať vysoko-kvalitné produkty. Áno, kvalitnejšie, ako vám bežne banky ponúkajú.
 • Nadobudnete pocit bezpečia a pohody. Vždy budete jednoducho rozumieť tomu, kde sú vaše peniaze investované, koľko zarobia, kto to kontroluje a aká je ich ochrana.

 

V príjemnej a priateľskej atmosfére vám odpoviem na všetky otázky o „tajomstvách“ investovania, ukážem vám vždy originálne riešenia pripravené „na mieru“.

 

Nedávno som sa počas konzultácii stretol s klietami, ktorí na základe odporúčania svojich poradcov investovali väčšiu časť…
Posledné články sme venovali predovšetkým základným pravidlám investovania a predstavili sme si príklady úspešných postupov pri budovaní…
Samozrejme, môžeme často premýšľať, či je najlepšie a najlacnejšie skúsiť investovať samostatne, ale aká je skutočnosť?  Prečo…