REFERENCIE

Čo o mne napísali

moji klienti

Na internete som hľadal najlepšie ponuky na zúročenie svojich úspor. Našiel som stránku www.specialistanainvestovanie.sk. Na p.Šulova som čítal dobré referencie spokojných klientov, na základe ktorých som sa ho rozhodol kontaktovať. Poradil nám najlepšie investície s lepším zhodnotením, ako sme využívali pred tým.

Peter.J., podnikateľ

Pán Šulov mi pomohol zorientovať sa vo svete investícií. Podarilo sa mu presne to, čo som od našich stretnutí očakával. Vedel mi výstižne vysvetliť každú otázku, ktorú som mal. Hľadal som schopného a nezávislého človeka, ktorý mi dokáže v oblasti zhodnocovania vlastných financií poradiť a pomôcť vybrať to správne riešenie. Presne takého človeka p.Šulov zosobňuje. Chcel som nájsť spôsob pre lepšie zhodnocovanie mojich financií ako ponúkajú produkty našich bánk. Na internete je ohľadom tejto témy veľmi veľa článkov. Mne, povedzme že "laikovi" to len pomotáva hlavu, a úprimne, nemal som na to vôbec čas. Osobné stretnutia s pánom Šulovom boli veľmi prínosné a určite ho budem odporúčať každému, ktorý to myslí s investovaním seriózne.

Matej S. Bratislava, IT špecialista

Katastrofálna situácia na trhu s termínovanymi vkladmi ma donútila hľadať riešenie. Už dlhsiu dobu som rozmýšľal nad lepším zhodnotením ako na termínovanom vklade, ale do rizikových vecí, ako sú akcie, som nechcel investovať. P.Šulova som oslovil na základe referencie kolegu, ktorý mi hovoril, že pozná odborníka v tejto oblasti. Povedal mi o stranke: www.specialistanainvestovanie.sk. Pozrel som si ju, prečital si kopec užitocných vecí aj o dlhopisoch. Potom som sa rozhodol kontaktovať ho. Vysvetlil mi, ako to funguje s termínovanými vkladmi a dlhopismi v bankách. A presne dlhopis s fixným výnosom je to, o čom mal záujem. Chcel som svoje úspory uložiť na dlhšie obdobie ako 10 rokov a mať vačší výnos, ako je 0,5 % v banke. Vôbec som nevedel, ako funguje obchod s cennými papiermi. Teraz už mám, vďaka nemu, prvé skúsenosti s touto formou investovania. Získal som jednoznačne vačši výnos ako na termínovanom účte v banke.

Peter Š.

Hľadal som, ako vhodne investovať peniaze a zaujali ma informácie, ktoré som našiel na www.specialistanainvestovanie.sk na blogu aj tie, ktoré chodili na môj email. P.Šulov mi pomohol s možnosťou výberu investície na dlhsie obdobie-dôchodok.

E.K.

"Poznám Dušana ako nielen excelentného predajcu, ale aj ako poradcu, ktorému išlo vždy o klienta a klientov benefit a ktorý mi vedel aj komplikované veci veľmi dobre vysvetliť bez toho, aby mal skrytú agendu. Ešte počas pôsobenia v banke mi sprostredkoval niekoľko naozaj zaujímavých produktov, na ktorých som dlhé roky nemusel meniť nič. Raz ma informáciami, ktoré si z vlastnej iniciatívy overoval a odkonzultoval s kolegami doslova v poslednej chvíli "zachránil" od uzatvorenia mega nevýhodnej investície. Vďaka."

Juraj B., profesionálny prekladateľ

Hľadal som nejaké dostupné riešenie, ako niekam "dať" peniaze, ktoré mám odložené na účte, aby som z nich mal úžitok. Bežné možnosti sa mi nezdali príliš zaujímavé. Nakoľko som nepoznal nikoho, kto by mi vedel poradiť a k neoverenému človeku som ísť po radu nechcel, tak som to na čas nechal tak. Po čase som zistil, že môj dobrý kolega má šikovného brata, ktorý sa vyzná v investovaní a má skúsenosti. Dohovoril som si s ním osobné stretnutie. Nedával som tomu šancu, nakoľko som dosť opatrný, čo sa týka investovania a podobných záležitostí. Dušan ma prekvapil - prístupom, znalosťami, prezentáciou. Ukázal mi, aké mám možnosti a čo je pre mňa najvhodnejšie; spolu sme našli riešenie ako ušité na moje potreby. Som mu za to vďačný. Ďakujem.

J. K., manažér

Služby pána Šulova som sa rozhodol využiť preto, lebo som mal s ním skúsenosť z minulosti, keď mi bol ako vtedajší zamestnanec najtradičnejšieho peňažného ústavu na Slovensku určený za bankára. Od prvých kontaktov s ním bolo zrejmé, že je vo svojej pozícii odborníkom, ktorý má záujem venovať sa svojim klientom a dokáže sa o ich požiadavky a potreby v rámci peňažných služieb ústavu postarať. Naše častejšie kontakty ustali, pretože, ako som sa dozvedel, bol zaradený do vyšších pozícií. Keď som ale po čase potreboval poradiť a pomôcť pri nakladaní s finančnými prostriedkami, obrátil som sa na pána Šulova, ktorý sa mi predstavil už ako špecialista na investovanie. A dobre som urobil. S istotou našiel na finančnom trhu produkt, ktorý vyhovoval mojim požiadavkám a potrebám, podrobne mi vysvetlil ako produkt funguje, osvetlil jeho výhody a upozornil na možné riziká. Bez obáv som akceptoval jeho odporúčania pri nakladaní s finančnými prostriedkami. Profesionálne v dohodnutom čase zabezpečil všetky administratívne náležitosti. Po uplynutí horizontu mi investícia priniesla očakávaný výnos, a to v rozsahu ako mi to pán Dušan Šulov avizoval. Okrem toho som sa opätovne utvrdil o skutočnej profesionalite, jeho korektnosti a skvelých schopnostiach v oblasti finančného investovania. Viem, že sa môžem na neho s dôverou kedykoľvek obrátiť, mojej rodine i známym bez zaváhania odporučím využiť jeho služby.

JUDr.I.M.

Chcete nezávislé poradenstvo tak, aby investície zarábali vám a nie tomu, kto vám ich predal?

Konzultácie a poradenstvo ohľadom výberu jedinečných možností na investovanie

Chcem si dohodnúť konzultáciu

Pri p. Šulovovi som ocenil jeho prístup, a to už pri prvom stretnutí: najprv počúval moje predstavy, priebežne pridal doplňujúcu otázku, prípadný podnet na zamyslenie a až potom podľa toho vypracoval aj konkrétne návrhy, ktoré sme preberali na ďalších stretnutiach. Veľmi som si cenil jeho profesionálny a odborný prístup, všeobecný rozhľad, no najmä jeho objektivitu. Konečné rozhodnutie napokon nechal na mňa - do ničoho ma netlačil, od ničoho neodhováral, ale odborne zhodnotil, nechal mi čas, prípadné otázky zodpovedal a napokon počkal na moje rozhodnutie. Spoluprácu s p. Šulovom hodnotím veľmi pozitívne a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Štefan Š., programátor

Na internete som hľadal možnosti bezpečne investovať v dlhodobom horizonte jednorazovo doterajšie úspory, ale i pravidelne " šetriť " menšie čiastky s istou mierou rizika a očakávania rozumného výnosu. Investičné služby širokej škály ponúka veľa bánk a investičných skupín, mňa zaujala priamosť, logika, dlhodobé skúsenosti a ústretovosť špecialistu na investovanie pána Šulova, ktorý mi veľmi dobre doplnil mozaiku kusých, čiastkových informácií z bežne dostupných médií. V skratke, navrhol mi na mieru šitý balíček investičných produktov s ohľadom na ich bezpečnosť, časové trvanie a samozrejme zaujímavý výnos.Váhavým a menej skúseným " investorom " doporučujem využiť jeho bohaté skúsenosti, zodpovedný prístup a ochotu.

Peter V., podnikateľ

Dlhoročná spolupráca s p.Šulovom ma znovu a znovu presviedča o jeho profesionalite a autenticite; a hoci to možno bude znieť ako klišé, dodám ešte, že ak s ním aj vy nadviažete spoluprácu, jeho odborný a ľudský prístup vás utvrdí v poznaní, že váš úžitok je preňho dôležitejší ako jeho vlastný benefit. Dušan, vďaka!

E.S., Architekt

Veľmi ma zaujali pútavé, zrozumiteľné články a príspevky na Vašej webstránke. Presvedčili ma, že ide o finančníka so skúsenosťami, niekoľkoročnou praxou vo finančnej sfére a čo je veľké plus - získal ocenenia. S manželom(pracuje v NBS) sme neboli spokojní s jednou slovenskou bankou a s jej službami (zbytočné poplatky, nízke až nulové úroky). Už dlhú dobu som chcela nejakú zmenu, t.j. skúsiť využiť služby privátneho poradcu, čo by navrhol, poradil, kam investície vložiť... Spokojnosť je na našej strane, úspory by mali byť lepšie zhodnotené, t.j. vďaka Vám a Vašim službám bude formou kvalitného investovania o naše peniaze dlhodobo postarané. Páči sa nám Vaša vysoká pracovná nasadenosť, profesionálnosť, ochota poradiť a pomôcť.

A.F.

Nechajte vaše investície zarábať váma nie tomu, kto vám ich predal?

Nezávislé poradenstvo ohľadom výberu jedinečných možností na investovanie

Chcem si dohodnúť konzultáciu